لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی
تراریوم
   
تراریوم
لطفا با ما تماس بگیرید - ریال


تراریوم چیست ؟  تراریوم، کلمه‌ی لاتینی است که از دو قسمت Terra به معنی زمین و پسوند -rium ساخته شده است. و به معنی ” باغ شیشه ای” است و در برگیرنده محیطی برای پرورش و نگهداری نمونه های زندگی گیاهی و محیطی برای ایجاد ریز اقلیمی از یک منطقه برای نگه داری موجودات زنده مناسب با آن اقلیم است .

تراریوم برای اولین بار به وسیله پزشک جراح انگلیسی ” ناتانیل باگ شو وارد ” به صورت تصادفی در سال 1829 ساخته شد و دکتر وارد آن را اختراع کرد.

اگر به دنبال گزینه ای مناسب و دلنشین برای تلطیف و روح بخشی به فضا ها و محیط کار خود هستید ،  تراریوم یکی از زیباترین روش ها برای نگهداری گل و گیاه است. می توانید تراریوم ها با طرح های متفاوت از مجموعه ایراچی تهیه کنید و در هر بخشی از خانه از اتاق نشیمن گرفته تا اتاق خواب یا آشپزخانه یا مطب و دفتر کار خود ...        از آن استفاده کنید. تراریوم ها گزینه ای بسیار مناسبی برای هدیه دادن است. در یک باکس شیشه ای بسیار زیبا به انتخاب خود، گیاهی زنده و با طراوت مورد علاقه خود را تهیه کنید و با سنگ ها و شن مورد علاقه خود آن را جلا ببخشید و یا با ذوق و خلاقیت خود و اشیای دوست داشتنی دنیای کوچکی به سازید و آن را به عزیزان خود دهید و موجب خوشحالی آنها شوید. شما می توانید با توجه به فضا های خود، سفارش ساخت تراریوم های خاص و در ابعاد متفاوت و منحصر به فرد را به مجموعه ایراچی بدهید و از محیط خود لذت ببرید.