لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی

 

دکوراسیون داخلی , طراحی , نظارت , اجراء

 
زمانهای زیادی از عمر یک انسان در فضای داخلی سپری می شود و انسان امروز دیگر فقط به دنبال داشتن سر پناهی برای خود نیست بلکه این سر پناه باید به لحاظ امکانات رفاهی , آرامش فضا و زیبایی نیز نیازهای او را برآورده سازد . همچنین آنچه به یک بنا روح می بخشد فضای داخلی آن است که از یک طرف تاثیر مستقیمی بر نحوه انجام فعالیتهای ما دارد و از سوی دیگر نگرش , احوال و شخصیت ما را تحت تاثیر قرار می دهد . بر این اساس هدف طراحی داخلی بهبود عملکرد فیزیکی و روانی افراد در فضا است.
با توجه به تمامی این موارد اهمیت دکوراسیون داخلی بر کسی پوشیده نیست و نیاز استفاده از طراحان و مشاوره های طراحی داخلی جزء ضرورتهای یک بنا و ساختمان به حساب    می آید . این نکته را باید در نظر داشت که استفاده از طراحی داخلی مختص به فضاهای خاص و اعیانی نمی باشد چرا که یک آپارتمان کوچک به مراتب نیاز بیشتری به طراحی داخلی دارد تا بتوان از فضاها به بهترین شکل استفاده کرد و یا یک فروشگاه و یا مغازه کوچک با بهره گیری از یک دیزاین خاص به بهترین شکل می تواند اجناس خود را به نمایش در آورد و مشتریان را برای خرید , در شرایط بهتر و مناسب تری قرار دهد .
گروه ایراچی با بهره گیری از کادر مجرب و حرفه ای خود در بخش طراحی , نظارت و اجراء به شکلی عمل می کند که مشتریان در هر قسمت از کار از مشاوره کامل بهره گرفته و با دیدن طرحهای سه بعدی فضای خود بتوانند قبل از اجراء فضای خود را به خوبی تجسم کنند و در صورت نیاز به هر تغییری آن را قبل از اجراء اعمال نمایند .
علاقمندان می توانند پس از تماس با ایراچی از مشاوره و بازدید رایگان از محل توسط کارشناسان ما بهره مند شوند و در صورت تمایل پس از عقد قرار داد طرح سه بعدی فضا اجراء می شود . پس از نهایی شدن طرحها و مشخص شدن کلیه جزییات فضا سازی , طرح وارد مرحله اجراء می شود . در این مرحله نیز کادر اجرایی ایراچی با استفاده از افراد متخصص خود  و کارگاههای متعددی که در اختیار دارد در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود .

نمونه کارهای دکوراسیون ایراچی

 

 

 

نیم ست ( مبل ) بسیار لوکس شطرنج و تخته نرد


طراحی و چیدمان دکوراسیون آشپزخانه


تابلو های شیشه ای چند لته


دکوراسیون لابی ، دکوراسیون داخلی


دکوراسیون طلا ، طلا کاری


اجرای پتینه گچ بری در پروژه ویلای مسکونی دروس


کاشیهای شیشه های دست ساز در دکوراسیون


ساخت پنجره تیفانی با طرح انگور


دکور آینه تراش خرده با طرح مستطیل روی دیوار


دکوراسیون شیشه های خم


معماری داخلی


طراحی دکوراسیون آشپزخانه


بازسازی ساختمان


دکوراسیون لوکس آشپزخانه