لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی
   گروه ایراچی فعالیت خود را با هدف ارائه محصولات دست ساز داخلی به علاقمندان آغاز کرده است . جرقه این تفکر زمانی زده شد که دیده می شد بسیاری از دکوراتورها و معماران داخلی نیاز به محصولات خاص , متفاوت و مناسب فضا داشتند که تهیه آنها با طرح و ابعاد مد نظرشان در میان محصولات خارجی یا بسیار مشکل می باشد و یا هزینه بسیار زیادی رابه آنان تحمیل می کند . از سوی دیگر ارتباط کارشناسان ایراچی با هنرمندانی که در زمینه های مختلف هنری و صنعتی مشغول به تولید هستند , این ایده را بوجود آورد تا با زدن پل ارتباط میان این دو گروه راهی باز شود تا همگی از منافع آن منتفع شوند .
این راه هرچند نیاز به فعالیت بسیار و پیگیریهای فراوان دارد و نیاز به کمک و حمایت همگی هنرمندان و کارشناسان دارد ولی آینده ای روشن را نوید می بخشد که در آن رونق صنایع داخلی را می توان انتظار داشت .
در مدت فعالیت گروه ایراچی بازخوردهای بسیار خوب علاقمندان به هنرهای دستی و دکوراسیون داخلی باعث گشت تا ما با اراده ای مستحکم تر در این مسیر گام برداریم و به فکر توسعه و گسترش خدمات خود به مصرف کنندگان نیز باشیم . از این روی با بکارگیری و همکاری گروههای حرفه ای در بخش دکوراسیون داخلی , این بخش را نیز به فعالیتهای خود افزودیم تا مشتریان عزیز ما بتوانند به راحتی از خدمات و مشاوره های این گروهها نیز استفاده نمایند .
از دیگر خدماتی که به نظر بسیار مهم می رسید و جای خالی آن در بازار داخلی مشهود بود , وجود گارانتی و خدمات بعد از فروشی است که گاه مصرف کنندگان به آن نیاز دارند ولی متاسفانه چنین خدماتی تا به امروز وجود نداشته است . ایراچی در پی مطرح شدن این مساله در جلسه ای که با حضور کارشناسان خود داشت سعی کرده است تا راه حل مناسبی برای این موضوع پیدا کند .
 برای داشتن خدمات پس از فروش مناسب گروه ایراچی در نظر دارد با هنرمندانی که از فیلترهای خاص عبور کرده اند همکاری نمایند , هنرمندانی که کیفیت کارشان تایید شده بوده و فعالیت آنها به طور مستمر در آینده نیز ادامه داشته باشد. چرا که بسیاری از مشتریان ما ممکن است در آینده بدلیل آسیب دیدن محصولشان و یا تمایل به ست شدن فضاها نیاز به تهیه مجدد کالا یا خدمات مورد نظرشان داشته باشند و امروز این موضوع در ایراچی به راحتی قابل دریافت و انجام است چرا که هنرمندان و کارشناسان ما همیشه آمادگی دارند تا خدمات مورد نظر مشتریان را در اسرع وقت در اختیارشان قرار دهند .
از دیگر فعالیتهای گروه ایراچی انتقال اطلاعات به درستی و به طور کامل به علاقمندان است . از این رو و برای گسترش مقوله آموزش و فعالیت در بخشهای فرهنگی , گروه آموزشی ایراچی نیز شکل گرفته است . این بخش علاوه بر انتقال اطلاعات در زمینه های مختلف هنری , دست ساخته ها , دکوراسیون داخلی و موضوعات مرتبط  شروع به برگزاری دوره های آموزشی نیز کرده است تا علاقمندان بتوانند کلیه نیازهای خود را در این بخش مرتفع نمایند .
امید ایراچی این است که با حمایتهای دوستاران خود بتواند این راه را هرچه بهتر طی کند و به اهداف خود برسد .