لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی
ایراچی
استفاده از گنبدهای شیشه ای در طرح ها و اندازه های مختلف، امروزه طرفداران بسیار یافته است و استفاده از گنبدهای شیشه ای استیند گلس، دیگر تنها منحصر به اماکنی نظیر مساجد، کلیساها و تالارها نمی باشد.
ایراچی
یک آباژور به عنوان نوربرجسته برای ظروف شیشه ای اطراف خود به منظور درخشندگی آنها و برق زدنشان مفید خواهد بود
ایراچی
استفاده از تکنیک استیند گلس در ساخت انواع سازه های دکوراتیو، بسیار رایج و متداول است و بسته به خلاقیت و نوآوری افراد، در جاهای مختلف، و به اشکال گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.
ایراچی
استفاده از پارتیشن های شیشه ای ساخته شده از شیشه های تزئینی استیند گلس، تنها در منازل مسکونی مرسوم نیست و در ادارات بسیار و در مجتمع های فرهنگی هنری متعددی برای جداسازی بخش های مختلف مورد استفاده قرار ...
ایراچی
درب های شیشه ای استیند گلس که در طرح ها و رنگ های مختلف و بسته به سلیقه ی کارفرما، طراحی و اجرا می شوند، علاوه بر زیبایی و ظرافت، دارای استحکام و مقاومت بسیار زیادی نیز هستند.
ایراچی
یکی از مولفه های اصلی جذب مخاطب در هر محیطی، معماری داخلی و دکوراسیون مکان مورد نظر است و هر مکانی، با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد، نوع خاصی از معماری و دکوراسیون داخلی را می طلبد.
ایراچی
یکی از کاربردهای مهم شیشه های استیند گلس، استفاده از آن ها در فضاهای مذهبی نظیر مساجد، کلیساها و نمازخانه ها است.
مزایای استفاده از آلاچیق های استیند گلس در باغ ها به کارگیری تکنیک استیند گلس در سقف آلاچیق ها
ایراچی
از سیستم مترو گرفته تا برنامه اجتماعی شلوغ شهرنشینان یا سبک زندگی آن‌ها در فضاهای کوچک، سبک زندگی تهرانی‌ها بر خلاف روال عادی است. ولی آیا آن‌ها به خوبی زندگی می‌کنند؟
ایراچی
اگر به دنبال دستگیره های شیشه مابین کابینت منحصر به فرد و متناسب با آشپزخانه خود هستید؟ ایراچی زیر و بم آنچه را که در انتخاب آن باید بدانید به شما می گوییم
نمایش : 1-10 (از 275)
صفحه :    1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10اولین  « قبلی   |  بعدی »   آخرین