لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی

راهنمای انتخاب دستگیره کابینتایراچی  - پنجشنبه، 12 بهمن 1396


اگر به دنبال دستگیره های شیشه مابین کابینت منحصر به فرد و متناسب با آشپزخانه خود هستید؟ ایراچی زیر و بم آنچه را که در انتخاب آن باید بدانید به شما می گوییم

کاربرد
وقتی می خواهید اینگونه لوازم را انتخاب کنید اول باید به کاربرد آن فکر کنید بعد به زیبایی آن. اگرچه معمولا این ظاهر است که ما را در خرید اغوا می کند ولی همیشه قبل از اینکه 20 تا از چیزی را بخرید حتما ابتدا یکی را تست کنید.
چند نمونه سفارش دهید و انواع مختلفی در سبک ها و اندازه های گوناگون را ببینید تا بتوانید بهترین شان را برای درهای کابینت تان انتخاب کنید. خرید کردن با نمونه ای از در شیشه درب کابینت تان بسیار کمک کننده است. از خودتان بپرسید : آیا دست های من روی آن سر می خورد؟ آیا باز و بسته کردن و در کل استفاده از آن سخت است؟ آیا چربی ها دست را به خود می گیرد؟ آیا باید نزدیک یخچال دسته بگذارم و نزدیک اجاق گاز دستگیره های گرد؟ شما هر روز چندین بار از آن ها استفاده می کنید و می خواهید در کار کردن با آنچه انتخاب کرده اید راحت باشید. هیچ چیز بدتر از یک دستگیره جذاب که استفاده از آن سخت است نیست.

 
دستگیره کابینت
 
و در نهایت باید وسایل برقی را انتخاب کنید. دستگیره های وسایل برقی فقط دستگیره هایی نیستند که قیمت بالاتری داشته باشند. آن ها لوازمی با دوام تر هستند که ظاهر آن ها سبکی متفاوت از دستگیره های استاندارد دارند ولی برای وسایل بزرگتری در آشپزخانه شما مثل یخچال، ماشین ظرفشویی، کمدهای وسایل غذایی و کشوهای خیلی بزرگ طراحی شده اند. این دستگیره ها اندازه هایی از 6 تا 36 اینچ دارند و برای تحمل وزن های سنگین تر ساخته شده اند و معمولا پیچ های بلندتر و به پایه ای برای نصب نیاز دارند. پیچ ها را می توان به اندازه های مورد نیاز کوتاه کرد ولی بهتر است از دستورالعمل ها پیروی کنیم و نصب آن ها را به افراد ماهر بسپاریم تا مشکلی پیش نیاید.  
بعضی اوقات من با مشتری ها صحبت می کنم و آن ها از من می پرسند واقعا به روز کردن و یا اصلا خرید بعضی وسایل برقی برای آشپزخانه چقدر مهم است. وقتی شما می خواهید یک تغییر اساسی ایجاد کنید و آشپزخانه تان را از اول بسازید، وسایل برقی در تناسب با دیگر وسایل، به ظاهر آشپزخانه شما فرمی دیگر می دهد.
به نظر برای در نظر گرفتن چنین جزئیاتی در آشپزخانه باید وقت زیادی صرف کنید ولی زمانی متوجه اهیمت این موضوع می شوید که جنسی اشتباه را بخرید. اینکار نباید یک خرید ناگهانی و بدون برنامه ریزی باشد، پس مطمئن باشید لوازمی را انتخاب می کنید که در استفاده هر روزه تان از آن ها راحت هستید. هیچ کس نمی خواهد یک دستگیره جذاب داشته باشد که نمی  توان با آن در کشو را باز کرد. 
 
يکشنبه، 30 ارديبهشت 1397 - ایراچی
به دنبال جایگزینی برای شیشه های مات میگردید؟! در این مقاله انواع شیشه های طرح دار و مدرنی که میتواند هم نور را عبور دهد و در عین حال حریم خصوصی تان را حفظ کند به شما معرفی میکنیم.
سه‌شنبه، 26 دی 1396 - ایراچی
درها سفارشی کابینت با شیشه رنگی راهی عالی برای اضافه کردن رنگ، هویت، فریبندگی و سلیقه به خانه تان است . شیشه درب کابینت ، زیبا هستند و نصب شان آسان است.
يکشنبه، 17 دی 1396 - ایراچی
گچ بری های حاشیه دیوار از معدود چیزهایی هستند که علاوه بر اینکه هیچ گاه از مد نمی افتند همچنین در همه سال ها ارزش آشپزخانه تان را دو چندان میکنند .
دوشنبه، 23 اسفند 1395 - ایراچی
در این مقاله قصد داریم شما را برای انتخاب رنگ ، استایل و نوع مناسب کابینت آشپزخانه راهنمایی کنیم .
شنبه، 21 اسفند 1395 - ایراچی
استفاده از شیشه در کابینت های آشپزخانه نور طبیعی آفتاب را در سراسر آشپزخانه تاتن پخش کرده و نشان میدهد شما چیزی برای پنهان کردن ندارید .
شنبه، 14 آذر 1394 - ایراچی
یکی از قسمت هایی از خانه که نیازمند طرح و زیبایی خاصی است اشپزخانه است البته اشپزخانه ها نیز دارای طرح ها مختلفی هستند که یکی از انها مدل جزیره می باشد مدل جزیره در وسط اشپزخانه قرار گرفته و خود می بایست ...
سه‌شنبه، 10 آذر 1394 - ایراچی
کابینت ها اخرین تکه از یک خانه ایده ال در طراحی دکوراسیون هستند انها یک فضای خالی را به یک مکان برای زندگی تبدیل می کنند انها شامل تمامی ظروف و قابلمه ها و وسایل اشپزخانه هستند و جایی برای انها در خود ...
شنبه، 23 آبان 1394 - ایراچی
کابینت ها نقش بسیار مهمی در تعیین زیبایی دکوراسیون ها ی خانه های مختلفی می کنند و نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی دارند کابینت ها دراور ها و میزهای کامپیوتر و تلویزیون همگی کاربردی می باشند در زیر نمونه ...