لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی

سرویس بهداشتی خاص با تزئینات استین گلسایراچی  - جمعه، 22 دی 1396


​سرویس بهداشتی خود را با طرح های پنجره شیشه ای استین گلس زیبا و با دوام بهبود ببخشید
 
تزئینات استین گلس
 

شیشه استین گلس در دستشویی شما
سرویس بهداشتی خود را با رنگ های زنده ای که ما ارائه می کنیم روشن کنید. شیشه استین گلس دکور عالی برای هر سرویس بهداشتی یا روشویی است زیرا به ساکنان قابلیت استفاده از نور طبیعی بدون از دست دادن حریم خصوصی را می دهد. 
با توجه به اینکه برای تحمل شرایط سخت در سرویس بهداشتی طراحی شده اند، تمام محصولات ما مقاوم در برابر رطوبت هستند و قارچ و کپک نمی زنند. بعلاوه، تمام طرح های ما برای ایمنی از شیشه پلیمری مقاوم در برابر ضربه ساخته شده اند.   
اگر می خواهید رنگ و بافتی بخصوص را به سرویس خود اضافه کنید، به نصب یکی از طرح های شیشه استین گلس سفارشی ما فکر کنید. این طرح ها می توانند روی شیشه های موجود نصب شوند و می توانند برای هر شکل و اندازه ای سفارشی سازی شوند.   
از مزیت حریم خصوصی که به وسیله نصب یک شیشه استین گلس درست بالای وان حمام ایجاد می شود بهره ببرید. درب شیشه ای - استین گلس اجازه می دهد نور طبیعی از آن عبور کند درحالیکه مانع از دیده شدن ناخواسته از بیرون می شود. راحت باشید و زیبایی شیشه استین گلس های خود را وقتی که نور تغییر می کند تماشا کنید. تزئینات شیشه ای می تواند مطابق تم دکور سرویس شما طراحی شود یا شما می توانید از بین مجموعه عظیم طرح های ایراچی ، طرح مورد نظر را انتخاب نمائید.
 
تزئینات استین گلس

مزایای استفاده از شیشه استین گلس در سرویس های بهداشتی
  • قابلیت استفاده از نور طبیعی همراه با حفظ حریم خصوصی
  • راحتی در تمیز کردن و نگهداری
  • مقاوم در برابر رطوبت و کپک زدگی
  • ایجاد فضایی آرامش بخش و راحت
 
 
سه‌شنبه، 15 اسفند 1396 - ایراچی
این کلیسای جامع مقدس در کنار معماری مشهور سبک گوتیک فرانسوی خود، از برخی از تماشایی ترین استیند گلس های جهان نیز بهره برده است
يکشنبه، 27 اسفند 1396 - ایراچی
گالری ملی ویکتوریا که به وسیله دولت استرالیا ساخته شده است به وسیله معماری به نام روی گراندز طراحی شده است که در سال 1968 بازگشایی شد.
چهارشنبه، 9 اسفند 1396 - ایراچی
گنبد لوئیس کاموفورت تیفانی در مرکز فرهنگی شیکاگو، قطری به اندازه 38 فوت دارد که آن را به یکی از بزرگترین گنبدهای استیند گلس در جهان تبدیل می کند.
چهارشنبه، 2 اسفند 1396 - ایراچی
استیند گلس از قرون وسطی در زیبایی بناها نقشی موثر داشته است و تا به امروز عاشقان معماری و طراحی را به سمت خود جذب کرده است.
سه‌شنبه، 1 اسفند 1396 - ایراچی
پنجره های استیند گلس در جاهای زیادی از جهان دیده می شود. قرن هاست که این کارهای هنری به فضاها مختلف زیبایی می بخشند و بیشتر در کلیساها و دیگر مکان های مقدس استفاده می شود.