لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی

سرویس بهداشتی خاص با تزئینات استین گلسایراچی  - جمعه، 22 دی 1396


​سرویس بهداشتی خود را با طرح های پنجره شیشه ای استین گلس زیبا و با دوام بهبود ببخشید
 
تزئینات استین گلس
 

شیشه استین گلس در دستشویی شما
سرویس بهداشتی خود را با رنگ های زنده ای که ما ارائه می کنیم روشن کنید. شیشه استین گلس دکور عالی برای هر سرویس بهداشتی یا روشویی است زیرا به ساکنان قابلیت استفاده از نور طبیعی بدون از دست دادن حریم خصوصی را می دهد. 
با توجه به اینکه برای تحمل شرایط سخت در سرویس بهداشتی طراحی شده اند، تمام محصولات ما مقاوم در برابر رطوبت هستند و قارچ و کپک نمی زنند. بعلاوه، تمام طرح های ما برای ایمنی از شیشه پلیمری مقاوم در برابر ضربه ساخته شده اند.   
اگر می خواهید رنگ و بافتی بخصوص را به سرویس خود اضافه کنید، به نصب یکی از طرح های شیشه استین گلس سفارشی ما فکر کنید. این طرح ها می توانند روی شیشه های موجود نصب شوند و می توانند برای هر شکل و اندازه ای سفارشی سازی شوند.   
از مزیت حریم خصوصی که به وسیله نصب یک شیشه استین گلس درست بالای وان حمام ایجاد می شود بهره ببرید. درب شیشه ای - استین گلس اجازه می دهد نور طبیعی از آن عبور کند درحالیکه مانع از دیده شدن ناخواسته از بیرون می شود. راحت باشید و زیبایی شیشه استین گلس های خود را وقتی که نور تغییر می کند تماشا کنید. تزئینات شیشه ای می تواند مطابق تم دکور سرویس شما طراحی شود یا شما می توانید از بین مجموعه عظیم طرح های ایراچی ، طرح مورد نظر را انتخاب نمائید.
 
تزئینات استین گلس

مزایای استفاده از شیشه استین گلس در سرویس های بهداشتی
  • قابلیت استفاده از نور طبیعی همراه با حفظ حریم خصوصی
  • راحتی در تمیز کردن و نگهداری
  • مقاوم در برابر رطوبت و کپک زدگی
  • ایجاد فضایی آرامش بخش و راحت
 
 
چهارشنبه، 9 خرداد 1397 - ایراچی
چیزهای زیادی وجود دارند که ما برای زندگی کردن به آن ها نیاز داریم و از آن ها در خانه هایمان استفاده می کنیم. بعضی از آن ها کاربردی اند. بعضی ها شیک هستند. و البته بعضی از آن ها هم همیشه و به طور پیش فرض ...
سه‌شنبه، 8 خرداد 1397 - ایراچی
افراد زیادی با مشکل خراب شدن آینه های عتیقه مواجه می شوند. وقتی آینه های شما درخشندگی شان را از دست می دهند، شما با این سوال موجه می شوید که آیا با هزینه کردن برای نقره کاری دوباره آینه، آن را تعمیر کنید ...
دوشنبه، 7 خرداد 1397 - ایراچی
نصب آینه یکی از کارهایی است که برای بهتر کردن ظاهر خانه انجام می شود ولی خیلی از افراد از آن صرفه نظر می کنند. آینه ها برای فضاهای حمام و اتاق خواب ضروری هستند گرچه آینه ها می توانند زیبایی و حس بزرگتر ...
يکشنبه، 6 خرداد 1397 - ایراچی
آینه به تنهایی ابزاری برای دیدن خود و اطرافمان است. اما در یک خانه درب ها و کاشی های آینه ای راهی برای بهتر کردن ظاهر فضا هستند.
شنبه، 5 خرداد 1397 - ایراچی
تجربه های بد با درب های کشویی که گیر می کنند و یا خود به خود حرکت می کنند، می تواند نقطه تحولی واقعی باشد. به هر حال واقعیت آن است که درب های کشویی جدید به سرعت از اجداد خود پیشی گرفته اند.
جمعه، 4 خرداد 1397 - ایراچی
وقتی عبارت "بلوک شیشه ای" را می شنوید، ذهنتان فورا به فضاها داخلی روشن و قدیمی دهه 80 می روند. نگران نباشید، این دکوراسیون در دهه خودش باقی ماند و خوشبختانه هرگز دوباره دیده نشد.
پنجشنبه، 3 خرداد 1397 - ایراچی
​نور طبیعی کامل را در کنار حریم خصوصی می خواهید؟ بلوک های شیشه این امکان را به شما می دهند.
چهارشنبه، 2 خرداد 1397 - ایراچی
تکنیک های ساخت شیشه کمی، تاریخچه ای طولانی تر و بیشتری از شیشه هاس سرب دار تزئینی دارند. شیشه سرب دار که با نام استیند گلس متداول است، برای صدها سال به منظور اضافه کردن رنگ و سنت به هر فضایی در خانه ها ...
سه‌شنبه، 1 خرداد 1397 - ایراچی
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1397 - ایراچی
کاشی های دیواری شیشه ای یکی از منحصر به فردترین شکل کاشی ها است که امروزه در مصارف مسکونی کاربرد دارد.